A+ A A-

Hakkımızda

MZS GROUP Estetik & Medikal;  sektörüne uzun yıllar hizmet vermiş bir kadro ile her zaman hızlı, güvenilir ve yenilikçi hizmet sunmayı vizyon edinmiş, sektördeki dünyaca ünlü firmaların Türkiye temsilciliğini yapma ve yeni teknolojiyi dünya ile aynı anda müşterilerine sunma hedefinin yanı sıra satış, satış sonrası destek, eğitim ve danışmanlık hizmetleriyle %100 müşteri memnuniyetini amaçlamaktadır.

Medikal estetik alanında tecrübeli olan uzman kadromuz satış sonrasında cihaz kullanıcılarına, cihazlar hakkında sunduğu eğitim, MZS GROUP Estetik & Medikal tarafından eğitim sertifikasıyla belgelenmektedir. Tüm cihazlar FDA, CE ve TSE belgelidir.

Güzellik salonlarından polikliniklere, doktor muayenehanelerine, tıbbi merkezlerden üniversite eğitim hastanelerine kadar estetik alanda hizmet veren ve her yere uzanan yaygın bir hizmet ağının yanı sıra teknik servisiyle 7/24 hizmet vermektedir. (Bu konu çok önemli cihaz satın aldığınız firmanın muhakkak teknik servisini ve yedek parça deposunu görün, bu sizin en doğal hakkınız)

Sonuç olarak para kazanmak için bu yola çıkarsınız; Kursu yeni bitirmiş bir estetiysen,Senelerce birilerinin yanında çalışmış ve artık bende yer açmalıyım noktasına gelmiş deneyimli estetisyenler,Evde boş oturan hanımına gel üç beş kuruşta sen kazan diye kurulan hayaller,Ev yada bir araba parası vererek alacağınız bu cihazları satın alırken muhakkak iyi araştırın yoksa bir sürü müşteri ve siz ortada kalabilirsiniz

MZS GROUP Estetik & Medikal ekibi olarak en yüksek performans ve profesyonel çalışmanın yanı sıra yurtdışından ithal ettiği cihazları geldiği gibi satmayıp; rektifiye çalışmasından sonra cihazların performanslarını iki katına çıkarıp öyle yurt içindeki müşterileriyle buluşturuyor. Cihazlarımız İngiltere, Lübnan, Azerbaycan, Romanya, ve Brezilya da ün yapmış olup SHR ADONİS’i ve VARİAZ OPT’ yi ismen ister hale gelmişlerdir.

Copyright - 2014 | Mzs Group
Web Tasarım